BİZE ULAŞIN

SÜRDÜREBİLİRLİK

Değişen ve her geçen gün zarar gören doğamızı koruyabilmek ve eskisinden de iyi hale getirmek en büyük hassasiyetimiz. Bu doğrultuda, sürdürülebilirliği sağlayabilmek adına, çözünebilir ürünlerle çevremize zarar vermeden üretimi gerçekleştiriyor, her koşulda maksimum 24 ay içinde hiçbir zararlı atık geride bırakmadan kendiliğinden yok olan sertifikalı Oxo-Biodegradable ürünlerimizle ortaklarımıza tam hizmet veriyoruz.

Ekstrüzyon

Ayfleks mono ve 3 katlı Coex ekstrüzyon hatlarına sahiptir.
MDPE, LDPE, PP şişmiş hatlarda ekstrüde edilir.

Ön Baskı Süreci

Grafik stüdyosu, tam tasarım ve küçük değişiklikler yapabilir ve müşterilerine Adobe Illustrator'ın en son sürümleriyle hizmet verir.

Baskı süreci

Ayfleks, sahip olduğu baskı makineleri ile 1500 mm baskı genişliği ve 8 renge kadar baskı imkanı sunmaktadır.

Laminasyon Süreci

Ayfleks, raf ömrü stabilitesini uzatmak ve hatta paketleme hattı verimliliğinizi artırmak için özel PE-PET-ALU-BOPP-CPP kombinasyonlarını lamine edebilir. Ayfleks hem dubleks hem de tripleks laminasyon imkanlarına sahiptir. Marka kimliğinizin raf çekiciliğini en üst düzeye çıkarmak ve çeşitli estetik sonuçlar üretmek için laminasyon işlemi kullanılır.

Dönüştürme Süreci

Fabrikamızın torba üretim alanına ister ekstrüder hattından düz rulolar, ister baskı makinelerimizden baskılı rulolar teslim edilir. Binlerce boyut ve seçenek mevcuttur.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişime geçmek için formu doldurun